Новини
22.12.2005 Олександр Зінченко: „Едуард Гурвіц щиро любить Одесу. Він справжній одесит…”

21 грудня у Києві відбувся другий етап першого з”їзду Партії Патріотичних Сил України. Її головою є колишній державний секретар України Олександр Зінченко.
До вже затвердженого передвиборчого списку увійшли шість одеситів.
Голова Партії Патріотичних Сил погодився відповісти на кілька запитань Вашого кореспондента:

Ігор Столяров: Чим пояснюється, що Партія Патріотичних Сил України йде на вибори 2006 року самостійно? На який відсоток голосів виборців розраховуєте?

Олександр Зінченко: Ми порахуємо свої результати наприкінці березня 2006 року, як і всі партії. Але, ми не будемо чекати дня голосування без активних дій.
Наше рішення піти на вибори самостійно обумовлене твердим переконанням, що це варто робити, що акцентована позиція українського патріота нині надзвичайно потрібна.
Патріотизм поєднується не лише з військовою професією, званнями героїв. Він спрямований у майбутнє. Патріотизм – це відчуття, коли ти бажаєш працювати, бажаєш свій розум, знання і енергію вкласти не лише у досягнення особистих цілей, але і на користь України.
Україна скучила по послідовній, чесній, порядній позиції патріотів своєї країни.
Я цілком переконаний, що патріоти України будуть єднатися. Їх не розділить географія, політичний присмак, навіть колір партійного квитка, бо це стан душі.

Ігор Столяров: Чим можна пояснити той факт, що досі не відповів за скоєне жоден з фальсифікаторів виборів 2004 року? Хоча це обіцяла нова влада.

Олександр Зінченко: Я думаю, що це є яскравим проявом невміння влади виконувати проголошену на Майдані програму.
Сьогодні необхідно довести до кінця проголошені обіцянки, внести необхідні зміни до чинного законодавства.
Нині не вистачає політичної волі поставити крапку там де стоять „коми”. Ці „коми” будуть заважати і на виборах 2006 року.
Фальсифікатори мають відповісти перед судом. Це наше забов”язання перед цілою Україною, перед самим собою. Ми не будемо чесні, якщо не доведемо цю роботу до кінця.

Ігор Столяров: Чи будуть чесними вибори 2006 року? Ваша точка зору, як лідера партії…

Олександр Зінченко: Ознаки брудної кампанії 2006 року ми відчуваємо вже сьогодні.
Натомість можу твердо сказати, що жодна з подібних кампаній не буде мати бажаного для їхніх організаторів результату. Нинішній український народ вже неможливо залякати.
Тому може литися бруд через ЗМІ, поширюватися компрометуючі матеріали у поштових скринях. Це не матиме жодного результату, але відповість бумерангом у організаторів цих антизаконних дій.
Вибори 2006 року мають стати змаганням ідей, принципів, програм, бачення наступних кроків України.  

Ігор Столяров: Поговоримо про Одесу. Більшість активістів місцевої організації Партії Патріотичних Сил України воліли б бачити переможцем на виборах Одеського міського голови у 2006 році нинішнього мера Едуарда Гурвіца. Ви тривалий час працювали з ним у парламенті. Чи ви підтримуєте таку позицію ваших одеських однопартійців?

Олександр Зінченко: Я знаю Едуарда Гурвіца достатньо добре. Я думаю, що він був відомий, під час роботи у парламенті, своєю цілком зрозумілою політичною позицією. Він не належить до тієї категорії людей, які хиталися в залежності від політичних подій в Україні.
Я б сказав, що Едуард Гурвіц випромінює дивовижну для сьогоднішнього дня рису - незалежність у своїх поглядах.
Він професійна людина. Я думаю, що продуктивність міської влади значно зросла саме за часів керування нинішнього міського голови.
Едуард Гурвіц щиро любить Одесу. Він справжній одесит. Його ні з ким не сплутаєш. Він одесит за своїм внутрішнім світоглядом, від молока матері.
Я переконаний, що він є вдалим надбанням для одеської громади.

Ігор Столяров: Що чекати громадянам України, одеситам, у 2006 році?

Олександр Зінченко: Я знаю, що одесити завжди були і залишаються достатньо активними громадянами. Вони нічого від цього життя не чекають, бо самі беруть все що їм необхідне.
Хочу лише побажати Одесі одного. Зробіть самі себе сильнішими у 2006 році. Терпіння вам. Я хотів би, щоби у кожному вашому помешканні з”явилася надія у майбутнє.
У 2006 році Україна мусить зробити вирішальний крок вперед. Одеса має тут бути яскравим позитивним прикладом.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X