Новини
27.12.2005 2006 рік - Рік захисту духовного світу дитини   Сьогодні, 27 грудня 2005 року о 13.00 на прес-конференції в Українському незалежному інформаційному агентстві новин (УНІАН) (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) було оприлюднено спільне Звернення керівників християнських Церков України про проголошення 2006 року - Роком захисту духовного світу дитини. Метою проголошення Року захисту духовного світу дитини є активізація та об’єднання зусиль християнських Церков та конфесій, державних і суспільних інституцій задля плекання духовного світу дитини на основі традиційних для України християнських цінностей.
  Звернення стало виявом єдності та спільної турботи усіх християн нашої держави у питанні духовного виховання дітей та молоді. Воно адресоване до батьків, вчителів, політичних і громадських діячів та всіх людей доброї волі в Україні, а головно до дітей, адже «діти — найцінніший скарб, який Господь дарує та довіряє батькам, Церкві і народові, — читаємо у Зверненні. — Якими ми виховаємо наших дітей — таким буде наше майбутнє. І тому виховання дитини — наш найголовніший, найсвятіший обов’язок».
  29 листопада 2005 року Президент України Віктор Ющенко підписав Указ № 1673/2005 Про проведення в Україні у 2006 році Року захисту прав дитини. Керівники християнських Церков, у світлі цього рішення Президента України, вирішили звернути увагу громадськості не тільки на потребу «активізації роботи з сім’ями, в яких є діти, надання їм всебічної допомоги у вирішенні нагальних проблем…; підвищення ефективності діяльності місцевих органів виконавчої влади щодо захисту прав дітей, посилення відповідальності за додержання законодавства у цій сфері, удосконалення роботи органів опіки і піклування; поліпшення фінансового та матеріально-технічного забезпечення закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування…», а й на духовну сферу. Адже дитина – Боже створіння, яке складається з духу, душі і тіла, і «тому ми, християнські Церкви, свідомі своєї відповідальності перед Богом за наших дітей, підтримуючи державну ініціативу проведення в Україні у 2006 році Року захисту прав дитини, проголошуємо наступний рік — Роком захисту духовного світу дитини», - наголошують керівники Церков.
  На завершення прес-конференції Глави християнських Церков України висловили впевненість, що у Новому 2006 році поєднання спільних зусиль задля захисту духовного світу дитини, заради майбутнього України, з Божої ласки сприятиме відродженню Віри, Правди та Добра.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X