Новини
28.12.2005 Росія нахабно рекламує КПУ напередодні виборів?

До рук журналістів сайту Майдан потрапила звичайна сірникова коробка, яка мала б швидко закінчити свій шлях десь на смітнику, якби не одне “але”. Ця коробка випущена в Росії на Балабанівській сірниковій фабриці – ЗАО "Плитспичпром", а на ній розміщена реклама Комуністичної партії України.

Згадана коробка була придбана на одному з базарів м.Києва в блоці з 9-ма іншими сірниковими коробками, але вже без будь-якої реклами. Розпізнати її серед інших коробок можна було лише тоді, коли був розпечатаний весь блок.

 Власне реклама КПУ на коробці сірників, виготовлених в Росії, викликає найбільше запитань у нас, особливо після голослівних звинувачень активістів Помаранчевої революції у фінансуванні їх Заходом. Тут не треба шукати відсутнього чорного кота в темній кімнаті, треба просто піти на базар і придбати блок сірників. До речі, залишається нез’ясованим, яким чином кумедний персонаж “Політичного вертепу” партійний босик таваріщ Симоненко домовлявся з колегами з Росії? Чи належним чином відповідно до Закону оформлені всі супровідні документи та оплачені рахунки? Який розмір оплати? Сподіваємося, що на ці та багато інших дотичних запитань згаданий партайґенносе знайде можливість надати вичерпну відповідь в листі на електронну адресу Майдан-ІНФОРМу протягом 10 днів з дати появи цього матеріалу. Якщо ми не одержимо відповіді, то будемо вважати за доконаний факт рекламування Росією Комуністичної партії України, про що закликаємо колег-журналістів якомога ширше повідомляти через свої видання. Втім, може виявитися, що ЗАО "Плитспичпром" таким чином виявляє дружню підтримку геть вже занепалим від нестачі електорату комуністам в "братній" Україні, а самі комуністи з України не мають до реклами жодного відношення. То так і напишіть у відповіді. Наступні наші питання будуть до держави Росія з усіма відповідними наслідками.

Але навіть і без згаданих сірників нахабна діяльність кришованих комуністами місцевих “босиків” викликає безліч запитань, подібних тим, які поставлені в статті “Письмо в редакцию сайта "Обозреватель": Министру обороны Украины. Анонимка из "Десны"”

В рекламі на сірниковій коробці вказаний телефон для контакту: 8-800-50-19-200. Під час підготовки цього матеріалу один з майданівців зателефонував на цей номер та поцікавився, в чому саме полягає робота інформаційно-довідкової служби КПУ? Добірною російською мовою дівчина (студентка? комсомолка? активістка?) розповіла про можливість консультацій з приводу вирішення виниклих у телефонуючого життєвих та побутових проблем та може посприяти в наданні контактної інформації місцевих осередків КПУ. І на завершення розмови чомусь запитала: “А звідки Ви та скільки Вам років?” Познайомитися мабуть хотіла. Чи звітність заповнити для одержання грошей?

http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=1658

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X