Новини
28.12.2005 В Одесі створений виборчий блок „Едуарда Гурвіца „Наша Україна”.

Прес служба Одеської обласної організації партії „Народний Союз „Наша Україна”  повідомила сьогодні про створення виборчого блоку „Єдуарда Гурвіца „Наша Україна””. Навколо нього вже  об”єдналися крім НСНУ – партія Християнсько – Демократичний Союз  та Українська республіканська партія „Собор”.

Прес секретар обласної організації НСНУ Олена Астрахович повідомила, що блок сформований на підставі статті 35 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради АР Крим, міських, сільських і селищних Рад”  і на підставі рішень зборів та конференцій місцевих організацій згаданих політичних партій.

Дозвіл Едуарда Гурвіца на використання його імені у назві блоку одержаний.

Блок створений саме для об”єднання спільних зусиль на виборах 2006 року до Одеської міської Ради.

Списки кандидатів у депутати від виборчого блоку „Едуарда Гурвіца” стануть відомими приблизно наприкінці січня 2006 року.

Нині тривають напружені переговори з метою їхнього формування.

Голова Одеської обласної організації партії „Народний Союз „Наша Україна” Олексій Козаченко висловив переконання, що новостворений блок має шанси перемогти на виборах 2006 року і сформувати більшість у новообраній міській Раді.

„Нажаль досі у суспільній свідомості немає повного розуміння того, що зміна ситуації в Одесі стала наслідком саме Помаранчевої революції.
Саме після перемоги Віктора Ющенка на виборах Президента вдалося відновити справедливість і Едуард Гурвіц повернувся на посаду мера, якої його незаконно позбавили ще у 1998 році.
Своїми справами новий міський голова яскраво довів, що нова влада робить конкретні кроки для покращення ситуації, які вже оцінені одеситами. 
Назва блоку є виключенням з правил, які існують у виборчому форматі блоку „Наша Україна”. Але, це виключення, я думаю, виправдає себе в Одесі”, сказав Голова Одеської обласної організації НСНУ, народний депутат України Олексій Козаченко.

За його словами, не виключено, що до щойно створеного виборчого блоку в Одесі приєднаються і інші політичні сили. Але, остаточне рішення з цього приводу будуть ухвалювати три основних політичних партії, засновники блоку „Едуарда Гурвіца „Наша Україна”.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X