Новини
29.12.2005 ЗВЕРНЕННЯ Глав християнських Церков та конфесій України до дітей, батьків, вчителів, політичних і громадських діячів та всіх людей доброї волі в Україні про проголошення 2006 року — Роком захисту духовного світу дитини

 „Дозволяйте дітям приходити до Мене і не забороняйте їм, бо таких є Царство Боже” (Мк. 10:14)

Мир Вам і Боже благословення!
Діти — найцінніший скарб, який Господь дарує та довіряє батькам, Церкві і народові. Якими ми виховаємо наших дітей — таким буде наше майбутнє. І тому виховання дитини — наш найголовніший, найсвятіший обов’язок.
Разом з тим, діти — найбільш незахищена частина нашого суспільства. Трагічною дійсністю є загибель мільйонів ненароджених дітей внаслідок гріха дітовбивства (абортів). А народжені діти приходять у світ, де мають місце байдужість, насильство, користолюбство і бездуховність та бракує сердечності, людяності і сімейної теплоти.
Тому ми, християнські Церкви, свідомі своєї відповідальності перед Богом за наших дітей, підтримуючи державну ініціативу проведення в Україні у 2006 році Року захисту прав дитини,  проголошуємо наступний рік — Роком захисту духовного світу дитини.
Нашою метою є активізація та об’єднання зусиль християнських Церков та конфесій, державних і суспільних інституцій задля плекання духовного світу дитини на основі традиційних для України християнських цінностей
Відповідно, нашими основними завданнями є:

  • Протягом усього 2006 року у недільній церковній молитві в кожній громаді впровадити молитовне прохання за дітей та їхнє християнське виховання.
  • У кожній громаді посилити душпастирську опіку дітей та батьків.
  • Ініціювати створення у церковних громадах християнського руху (ініціативних груп) на захист духовного світу дитини. Для цього розробити та забезпечити впровадження відповідної програми.
  • Розвиваючи партнерські відносини Церкви і школи, сприяти впровадженню в систему освіти традиційних для України християнських цінностей та предмету «Християнська етика».
  • Співпрацювати на засадах партнерства з державними установами і громадськими організаціями в розробці та реалізації програм статевого виховання, профілактики наркоманії, алкоголізму, тютюнокуріння, ВІЛ/СНІДу та подолання дитячої безпритульності, соціального сирітства і торгівлі дітьми.
  • Ініціювати проведення різноманітних акцій: свят, конференцій, конкурсів з метою залучення дітей та молоді до християнських духовних цінностей, зокрема, провести Всеукраїнський фестиваль дитячої християнської творчості.

Вітаємо Вас з Різдвом Христовим та висловлюємо впевненість, що у Новому 2006 році поєднання наших зусиль задля захисту духовного світу дитини, заради майбутнього України, з Божої ласки  сприятиме відродженню Віри, Правди та Добра.

м.Київ, 27 грудня 2005 р.

Звернення підписали:
Предстоятель УПЦ КП, Патріарх Київський і всієї Руси-України ФІЛАРЕТ
Отець і ГлаваУГКЦ, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький ЛЮБОМИР
Керуючий справами УПЦ, Вікарій Київської Митрополії, Архиєпископ Переяслав-Хмельницький МИТРОФАН
Вікарій Київської єпархії УАПЦ, Єпископ Житомирський БОГДАН
Заступник Голови Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України, Єпископ МАРКІЯН ТРОФИМ’ЯК
Голова Всеукраїнського Союзу Об’єднаь євангельських християн-баптистів ГРИГОРІЙ КОМЕНДАНТ
Єпископ Церкви Християн Віри Євангельської України МИХАЙЛО ПАНОЧКО
Старший Єпископ Української Християнської Євангельської Церкви ЛЕОНІД ПАДУН
Єпископ Української Лютеранської Церкви В’ЯЧЕСЛАВ ГОРПИНЧУК
Керівник Братства незалежних церков і місій євангельських християн-баптистів України
Сергій ДебелІнський

http://www.uaoc.info/ua/news/news_/?pid=153
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X