Новини
29.12.2005 Україна без матрьошок! - перший національний бойкот російських товарів

Останні заяви про ціни на газ для України і публічні дії вищих чиновників Російської Федерації є економічним тиском та недружнім кроком по відношенню до народу України, що вимагають від українців усіх національностей симетричних, спільних і злагоджених дій.

Кожен громадянин України може дієво відповісти на виклик. Кожний з нас може обмежити або відмовитися від споживання товарів, виготовлених в Російській Федерації.

Перший етап національного бойкоту російських товарів - відмова від споживання товарів харчової і легкої промисловості РФ. Україна легко може обійтися без цукерок, сиру, пива, сухарів, чобіт і матрьошок російського виробництва! Такі дії також є актом підтримки національного товаровиробника.

Також необхідно усіляко сприяти поширенню інформації про бойкот. Перешліть цю інформацію всім адресатам своєї електронної пошти. Відправте однодумцям смс-повідомлення «ПРИЄДНУЙСЯ ДО ПЕРШОГО НАЦІОНАЛЬНОГО БОЙКОТУ РОСІЙСЬКИХ ТОВАРІВ» і «УКРАЇНА БЕЗ МАТРЬОШОК!». Роздрукуйте символіку бойкоту і помістіть на своєму робочому столі, на своєму одязі, в своєму магазині або офісі. Якщо ви володієте підприємством оптової або роздрібної торгівлі, будь ласка, утримайтеся від нових замовлень російських товарів.

КОЖНИЙ З НАС МОЖЕ СКАЗАТИ «НІ» ТИСКУ НА СВОЮ КРАЇНУ!

http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=1669

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X