Новини
30.12.2005 Координаційно-консультативна рада релігійно-світської згоди висловила ставлення до виборів – 2006

ОДЕСА — 28 грудня 2005 року в Одесі відбулося чергове засідання координаційно-консультативної ради релігійно-світської згоди. У засіданні брали участь представники Блоку Ю. Тимошенко, Компартії України, Християнсько-демократичного Союзу, Українська Греко-Католицька Церква, Пресвітерська Церква, Римо-Католицька Церква, УПЦ Київського Патріархату та інші релігійні конфесії. Головне питання, яке порушували на даному засіданні, було ставлення до виборів 2006 року партій та релігійних організацій, при чому кожному бажаючому представнику була надана можливість представити своє бачення ситуації.

Як повідомила прес-служба УГКЦ, від цієї Церкви виступив віце-канцлер Одесько-Кримського екзархату УГКЦ о. Віктор Горбаньо, який наголосив, що УГКЦ підходить до виборів 2006 року дуже серйозно і в виборі кандидатів керуватиметься виключно добром Української держави та всіх людей, які проживають на території України.

„Ми свідомі того, що зміни в напрямку добра дуже важко розпочиналися, а також вимагають ще конкретних зусиль, тому ми не очікуємо покращення ситуації вже завтра, але надіємося, що наш вибір буде результативний. Участь у виборах ми вважаємо обов'язком кожного громадянина України, бо кожен громадянин є відповідальний за спільне добро України та її громадян. УГКЦ молиться за вибори, але молиться не за вибір конкретних осіб поіменно, а за вибір добрих, чесних та гідних провідників нашої держави”, – сказав священик.

http://www.ugcc.org.ua/ukr/news/article;2795/
http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;8568/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X