Новини
08.01.2006 Жителі села Ревне Чернівецької області співають чи не найдавніші українські колядки

Щороку святкування Різдва яскраво демонструють багатство українського різдвяного фольклору у різних регіонах. Щороку жителі села Ревне Кіцманського району Чернівецької області під час святкування Різдва мають можливість почути у себе вдома чи не найдавніші українські колядки, які дарує вже впродовж майже 30 років аматорський колектив “Родина”, що виник у цьому ж таки селі. 
Сам колектив, знаний не лише в Україні, але й далеко поза її межами. Його учасники є лауреатами численних всеукраїнських та міжнародних конкурсів народних звичаїв та обрядів.

Марія Яворська, керівник аматорського колективу “Родина”:
- З часом почали зходитися родинами, сім’ями до нашого будинку фольклору. І Ми тому назвали будинок фолькодлору.... дід тато мама, діти всі збиралися, ми назвали наш колетив “Родина”

Щороку колектив “Родини” змінюється, проте основними критеріями його діяльності залишаються прадавні пісні та звичаї їхніх предків, які з року в рік передаються між поколіннями.

У самому селі Ревне справжні буковинські ґазди з нетерпінням чекають на Різдво та живу колядку від “Родини”, котра сповіщає про народження Христа уже впродовж чверть століття.

Олександр Купчанко, Ігор Ріга, спеціально для 5 каналу з Чернівецької області
 
http://www.5tv.com.ua

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X